Miejsce na wesele w Lublinie -
Dom Weselny Rozmaryn

Ślub i wesele to niezwykle ważny i emocjonalny czas, który zapamiętuje się na całe życie. Nic dziwnego, że przyszła Para Młoda zwraca uwagę na każdy szczegół i pragnie zorganizować je najlepiej jak potrafi. Od szukania i rezerwacji sali należy rozpocząć przygotowania i organizację przyjęcia. Chcecie zorganizować wesele w Lublinie i szukacie pięknej i eleganckiej sali? Zapraszamy do Domu Weselnego Rozmaryn w Turce!

Wiemy jak bardzo ważny jest to dla Was dzień, dlatego dokładamy wszelkich starań, by przyjęcie było zorganizowane na najwyższym poziomie. Współpracując z nami będziecie mogli liczyć na elastyczność – weźmiemy pod uwagę Wasze pragnienia, pomysły i potrzeby i spełnimy oczekiwania.

W Domu Weselnym Rozmaryn dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami: jadalną i taneczną, z których dostaniecie się bezpośrednio do ogrodu. Tu odpoczniecie po szaleństwach na parkiecie i zaczerpniecie świeżego powietrza.

W menu znajdziecie zarówno ciepłe dania, jak i zimne przystawki, sałatki i napoje. W ramach szwedzkiego stołu oferujemy kawę, herbatę (klasyczną i wielosmakową). Natomiast w ramach oferty dodatkowej jesteśmy w stanie zorganizować Stół Wiejski i Stół Słodki.

Organizacja wesela w Domu Weselnym Rozmaryn to gwarancja udanego przyjęcia, które z pewnością zapamiętacie na długo! Zadbamy o wiele ważnych aspektów, dzięki czemu z pewnością unikniecie niepotrzenych stresów i zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Skorzystanie z naszej oferty wesele w Lublinie pozwoli Wam przeżyć niezapomniane i wzruszające chwile, a współpraca z nami pozwoli Wam na spokojne i pełne uczestnictwo w uroczystości.

 

od 0 lat
organizujemy imprezy
0 %
zadowolonych gości
do 0 osób
zmieszczą nasze sale

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Scroll to Top