O nas

Zapraszamy Was na krótką opowieść
o weselach szytych na miarę.

W Rozmarynie zorganizujecie swoje wesele oraz przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, urodziny, czy jubileusze.

Wiemy, że to niezwykle ważne, rodzinne wydarzenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wesprzeć Was w ich organizacji. Współpracując z nami możecie liczyć na elastyczność. Weźmiemy pod uwagę Wasze potrzeby, dzięki czemu spełnimy oczekiwania. Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami: taneczną i jadalną. Z każdej z nich bezpośrednio dostaniecie się do ogrodu. Odpoczniecie w nim po szaleństwach na parkiecie, a najmłodsi z Waszej rodziny znajdą tu miejsca do zabawy. Więcej zobaczycie w naszej galerii.

menu zaproponujemy Wam dania ciepłe, sałatki, przekąski i napoje. Na szwedzkim stole będziecie mieć do dyspozycji kawę, herbaty klasyczne oraz wielosmakowe. Dodatkowo możemy zorganizować Stół Wiejski i Stół Słodki. W efekcie chodzi przecież o to, żeby każdy z gości znalazł coś, co zadowoli jego podniebienie.

nnymi słowy zadbamy o wiele aspektów Waszej imprezy, co pozwoli Wam uniknąć niepotrzebnych stresów  i zaoszczędzić czas. Podpowiemy atrakcje warte uwagi, przekażemy kontakty do sprawdzonych przez nas partnerów.

Podsumowując, współpraca z nami pozwoli Wam na spokojne i pełne uczestnictwo w uroczystości. Wy spędzicie czas z bliskimi świętując i celebrując chwile. My zajmiemy się resztą.

Jeśli planujecie zorganizować wesele w Lublinie i okolicy albo przed Wami chrzciny lub Pierwsza Komunia Święta Waszego dziecka zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,

Zespół Rozmarynu

od 0 lat
organizujemy imprezy
0 %
zadowolonych gości
do 0 osób
zmieszczą nasze sale

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Scroll to Top